KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14765023
nr 1476 5023
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Dressur". Bildmått: 22x14 cm, yttermått inklusive ram: 40x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:51:24
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr